• IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.
  • IDEA--IQ, a.s.

PRŮMYSLOVÉ VLASTNICTVÍ

Nekalá soutěž (Kod: 018)
Nekalá soutěž v České republice a v Evropské unii. Cílem tohoto semináře je seznámit účastníky s praktickými dopady antimonopolních norem na jejich podnikání.
3 872 Kč

Popis semináře: Určeno pro pracovníky, kteří řeší užití autorských děl a uměleckých výkonů, zejména uzavírání licenčních smluv s autory a výkonnými umělci, nebo jednají s organizacemi pro hromadnou správu práv autorských a práv souvisejících s právem autorským (OSA, Dilia, Intergram, aj.), pro firmy a státní správu.
3 630 Kč

Ochranné známky (Kod: 019)
Účelem semináře je seznámit pracovníky ve státní správě s povinnostmi podnikatelů při užívání ochranných známek, aby se seznámili se známkovým právem, konkrétně s možnými způsoby jeho porušování při označování zboží nebo při poskytování služeb.
3 630 Kč

Cíl semináře: Cílem semináře je poskytnout vymezenému okruhu zaměstnanců veřejné správy znalosti právní úpravy ochranných známek (tzv. známkového práva), možných způsobů zneužívání ochranných známek a prostředků právní ochrany před jejich zneužíváním. Cílová skupina: Seminář je určen zejména zaměstnancům České obchodní inspekce, celních orgánů a Policie ČR.
2 950 Kč

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH